STRONA GŁÓWNA O FIRMIE OFERTA USŁUGI REZERWACJA ON-LINE SKLEP INTERNETOWY KONTAKT
USŁUGI
W zakresie usług zapewniamy:

» wymianę opon
» naprawę ogumienia
» wymianę opon w systemie RunOnFlat
» wyważanie kół z optymalizacją
Przy optymalizacji wykorzystuje się proces pomiarowy umożliwiający ustawienie pierwszej harmonicznej drgań opony naprzeciwko pierwszej harmonicznej drgań obręczy. Dzięki temu uzyskuje się zminimalizowaną pierwszą harmoniczną drgań kompletnego koła.
» wyważanie kół motocyklowych
» profesjonalne prostowanie felg aluminiowych i stalowych
» przechowywanie opon
» kontrolę zawieszenia
» geometrię kół
Źle ustawiona „geometria” kół może być niebezpieczna dla jazdy, a w najlepszym przypadku będzie niszczyć niektóre elementy samochodu. Chociaż nie jest to obowiązkowe, warto czasami dokonać pełnej kontroli kątów zawieszenia kół.
» pompowanie kół azotem
Użycie azotu podwyższa trwałość ogumienia. Istotna jest też mniejsza tendencja azotu do zmiany ciśnienia pod wpływem temperatury. Dzięki temu ciśnienie w oponach jest stabilniejsze, co również korzystnie wpływa na trwałość opon oraz bezpieczeństwo jazdy. Cząsteczki azotu trudniej przenikają przez ewentualne pory w gumie, a więc tak napompowane opony powinny dłużej utrzymywać właściwe ciśnienie. Pompowanie opon wspomnianymi mieszankami stosuje się zresztą nie od dziś w sporcie samochodowym i w transporcie ciężkim, czyli tam, gdzie obciążenie opon jest wyjątkowo duże.
» serwisowanie i wymiana akumulatorów
OFERTA SPECJALNA

Kompleksowa obsługa czujników ciśnienia kół TPMS» czytaj więcej

SZYBKI KONTAKT
ZADZWOŃ:
(22) 729-83-51

ODWIEDŹ NAS:
ul. Wierzbowa 15
05-830 Nadarzyn


© 2011 ELMARK MARIUSZ KOZŁOWSKI STRONY INTERNETOWE - 10 MINUT MARKETING