STRONA GŁÓWNA O FIRMIE OFERTA USŁUGI REZERWACJA ON-LINE SKLEP INTERNETOWY KONTAKT
POMOC - PRZED ZAMÓWIENIEM

Dostepnosc towaru

Na naszych magazynach w całej Polsce jest kilkaset tysięcy opon . Jeśli danego towaru nie posiadamy na magazynie, szukamy go dla Ciebie bezpośrednio u producenta i u naszych partnerów . Może się zdarzyć że w tak szerokiej ofercie - danego modelu zabraknie, o czym zostaniesz poinformowany najszybciej jak to będzie możliwe.

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od czynników: dostępności zamawianych produktów, i wybranej przez Ciebie formy płatności.

Całkowity czas realizacji zamówienia jest sumą: czasu potrzebnego na zebranie wszystkich zamówionych towarów przez nasz dział spedycji, czasu oczekiwania na dokonanie przez ciebie wpłaty należnej kwoty (w przypadku płatności przelewem, wysyłamy towar gdy należność wpłynie na nasze konto), oraz czasu dostawy (jeden dzień roboczy od dnia nadania przesyłki).

Koszty i sposoby dostawy

W naszym sklepie koszt transportu opon osobowych, dostawczych i 4x4 zależny jest od ilości zamawianych towarów:
do 4 sztuk35 zł
do 8 sztuk70 zł
do 12 sztuk105 zł
do 16 sztuk140 zł
do 20 sztuk175 zł

Możliwy jest tez odbiór osobisty w Nadarzynie, w serwisie opon, ul. Wierzbowa 15.
Powyższe ceny zawierają VAT

Formy platnosci

Aktualnie proponujemy Ci następujące formy płatności:

Przelew - Jest to bardzo wygodna forma płatności, szczególnie przy wpłacaniu wysokich kwot należności. Po przyjęciu Twojego zamówienia do realizacji prześlemy mailem numer konta bankowego, gdzie powinieneś płacić sumę cen zamawianych towarów i kosztów transportu. Gdy pieniądze wpłyną na nasze konto, przekażemy Twoje zamówienie do działu spedycji, skąd zamówiony towar zostanie wysłany.

Pobranie - Możesz zapłacić gotówką całą należną kwotę przy odbiorze przesyłki od kuriera.

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym - Standardowa forma płatności, przyjedź i zapłać na miejscu podczas odbioru towaru.

Płatność kartą płatniczą przy odbiorze osobistym (+0,70%) - Masz też możliwość skorzystania z płatności kartą płatniczą/kredytową.

Wystawianie faktury VAT lub faktur Proforma - Oczywiście mamy możliwość wystawienia faktury VAT dla firm lub faktur proforma. W przypadku zainteresowania fakturą należy uzupełnić pola w momencie składania zamówienia oraz uzupełnić pole NIP. Do pozostałych zamówień wystawiany jest paragon który wysyłamy wraz z towarem lub wysyłamy w wersji do wydruku poprzez e-mail.

W przypadku dalszych wątpliwości prosimy o kontakt.
KATEGORIE POMOCY


© 2011 ELMARK MARIUSZ KOZŁOWSKI STRONY INTERNETOWE - 10 MINUT MARKETING